Радио The Voice

Кой спечели от Step Up: Революция?

15:53 | 23 август 2012

Голямата награда - 4-дневен уикенд за двама в Париж, спечели Райна Стойкова

Днес бяха изтеглени печелившите в играта на The Voice и филма "Step Up: Революция".

Голямата награда - 4-дневен уикенд за двама в Париж, спечели Raina Stoikova (https://www.facebook.com/raina.stoikova).

Ето и останалите късметлии:
- по два билета за филма печелят Desy Georgieva (www.facebook.com/desy.chienne), Dimitar Gospodinov (https://www.facebook.com/dimitar.gospodinov.3), Ellie Velikova (https://www.facebook.com/ellie.velikova), Encho Yorgov (https://www.facebook.com/encho.yorgov), Gabriela Simeonova (https://www.facebook.com/gabriela.simeonova), Svetlana Lazarova (https://www.facebook.com/svetlana.lazarova.9), Георги Жоро (https://www.facebook.com/georgi.jorooo), Мария Тодорова (https://www.facebook.com/profile.php?id=1650400975), Ния Велева (https://www.facebook.com/profile.php?id=100002610666577) и Юлиян Йорданов (https://www.facebook.com/profile.php?id=100000439546188);

- 3-месечен абонамент за танцово студио печели Nina Yordanova (https://www.facebook.com/nina.yordanova.56);

- 6-месечен абонамент за танцово студио спечели Polq Skevova (https://www.facebook.com/polq.skevova);

- 12-месечен абонамент за танцово студио спечели Nicole Gogova (www.facebook.com/i.freestyle.my.destiny.its.not.written.in.pages.sg).

Честито на печелившите! Очаквайте да се свържем с вас през вашите профили. Ако сте забранили личните съобщения от непознати, пишете на pr@a-plusfilms.com.

MORNING VOICE 08:00 - 12:00 Слушай
  • AKCENT FT. SIERRA WITHOUT YOU 08:18 сега
  • MEDUZA FT. GOODBOYS PIECE OF YOUR HEART (ID) 08:15 предишна
  • GIMS & MALUMA HOLA SENORITA (MARIA) 08:11 предишна
  • MILEY CYRUS MOTHER'S DAUGHTER 08:08 предишна
  • SICKOTOY x ROXEN YOU DON'T LOVE ME 08:05 предишна
  • FIFTH HARMONY, TY DOLLA $IGN WORK FROM HOME 07:58 предишна
  • MIHAELA MARINOVA SAMO TEB 07:55 предишна
  • AVA MAX TORN 07:51 предишна
  • MANUEL RIVA FT. MISHA MILLER WHAT MAMA SAID 07:48 предишна
  • CAMILA CABELLO SHAMELESS (ID) 07:43 предишна
Snooza 06:00 - 10:00