Радио The Voice

Кой спечели от Step Up: Революция?

15:53 | 23 август 2012
Голямата награда - 4-дневен уикенд за двама в Париж, спечели Райна Стойкова

Днес бяха изтеглени печелившите в играта на The Voice и филма "Step Up: Революция".

Голямата награда - 4-дневен уикенд за двама в Париж, спечели Raina Stoikova (https://www.facebook.com/raina.stoikova).

Ето и останалите късметлии:
- по два билета за филма печелят Desy Georgieva (www.facebook.com/desy.chienne), Dimitar Gospodinov (https://www.facebook.com/dimitar.gospodinov.3), Ellie Velikova (https://www.facebook.com/ellie.velikova), Encho Yorgov (https://www.facebook.com/encho.yorgov), Gabriela Simeonova (https://www.facebook.com/gabriela.simeonova), Svetlana Lazarova (https://www.facebook.com/svetlana.lazarova.9), Георги Жоро (https://www.facebook.com/georgi.jorooo), Мария Тодорова (https://www.facebook.com/profile.php?id=1650400975), Ния Велева (https://www.facebook.com/profile.php?id=100002610666577) и Юлиян Йорданов (https://www.facebook.com/profile.php?id=100000439546188);

- 3-месечен абонамент за танцово студио печели Nina Yordanova (https://www.facebook.com/nina.yordanova.56);

- 6-месечен абонамент за танцово студио спечели Polq Skevova (https://www.facebook.com/polq.skevova);

- 12-месечен абонамент за танцово студио спечели Nicole Gogova (www.facebook.com/i.freestyle.my.destiny.its.not.written.in.pages.sg).

Честито на печелившите! Очаквайте да се свържем с вас през вашите профили. Ако сте забранили личните съобщения от непознати, пишете на pr@a-plusfilms.com.

WE LOVE MUSIC 15:00 - 20:00 Слушай
  • SIGMA FT. ELLA HENDERSON GLITTERBALL 16:00 сега
  • FILATOV, KARAS TELL IT TO MY HEART 15:57 предишна
  • ALAN WALKER, GAVIN JAMES TIRED 15:53 предишна
  • FAYDEE WHAT IS LOVE 15:50 предишна
  • SHAWN MENDES THERE'S NOTHING HOLDIN' ME BACK 15:46 предишна
  • FLY PROJECT, ANDRA BUTTERFLY 15:42 предишна
  • RAVING GEORGE, OSCAR, THE WOLF YOU ARE MINE (DJ ANTONIO AND ASTERO REMIX) 15:39 предишна
  • MEGHAN TRAINOR DEAR FUTURE HUSBAND 15:36 предишна
  • ANNE MARIE CIAO ADIOS 15:32 предишна
  • MONOIR, JUNE WE HAD LOVE 15:29 предишна
TOP 10 18:12 - 19:00