Радио The Voice

Кой спечели от Step Up: Революция?

15:53 | 23 август 2012
Голямата награда - 4-дневен уикенд за двама в Париж, спечели Райна Стойкова

Днес бяха изтеглени печелившите в играта на The Voice и филма "Step Up: Революция".

Голямата награда - 4-дневен уикенд за двама в Париж, спечели Raina Stoikova (https://www.facebook.com/raina.stoikova).

Ето и останалите късметлии:
- по два билета за филма печелят Desy Georgieva (www.facebook.com/desy.chienne), Dimitar Gospodinov (https://www.facebook.com/dimitar.gospodinov.3), Ellie Velikova (https://www.facebook.com/ellie.velikova), Encho Yorgov (https://www.facebook.com/encho.yorgov), Gabriela Simeonova (https://www.facebook.com/gabriela.simeonova), Svetlana Lazarova (https://www.facebook.com/svetlana.lazarova.9), Георги Жоро (https://www.facebook.com/georgi.jorooo), Мария Тодорова (https://www.facebook.com/profile.php?id=1650400975), Ния Велева (https://www.facebook.com/profile.php?id=100002610666577) и Юлиян Йорданов (https://www.facebook.com/profile.php?id=100000439546188);

- 3-месечен абонамент за танцово студио печели Nina Yordanova (https://www.facebook.com/nina.yordanova.56);

- 6-месечен абонамент за танцово студио спечели Polq Skevova (https://www.facebook.com/polq.skevova);

- 12-месечен абонамент за танцово студио спечели Nicole Gogova (www.facebook.com/i.freestyle.my.destiny.its.not.written.in.pages.sg).

Честито на печелившите! Очаквайте да се свържем с вас през вашите профили. Ако сте забранили личните съобщения от непознати, пишете на pr@a-plusfilms.com.

TOP 10 21:00 - 22:00 Слушай
  • SIMON FAVA & GREGOR SALTO, SERGIO MENDES MAGALENHA 21:37 сега
  • KRISKO, PAVELL, VENCI VENC GEROI (ID) 21:33 предишна
  • CAMILA CABELLO, YOUNG THUG HAVANA (ID) 21:29 предишна
  • MIHAELA MARINOVA, PAVELL, VENCI VENC LISTATA PADAT (ID) 21:25 предишна
  • TAYLOR SWIFT READY FOR IT? 21:22 предишна
  • SELENA GOMEZ, MARSHMELLO WOLVES 21:15 предишна
  • LIAM PAYNE BEDROOM FLOOR 21:12 предишна
  • ED SHEERAN PERFECT 21:08 предишна
  • MAU Y RICKY, KAROL G MI MALA 21:04 предишна
  • MIHAELA FILEVA POSLEDNI DUMI 21:01 предишна
YOUR VOICE 20:00 - 22:00