Радио The Voice

Кой спечели от Step Up: Революция?

15:53 | 23 август 2012
Голямата награда - 4-дневен уикенд за двама в Париж, спечели Райна Стойкова

Днес бяха изтеглени печелившите в играта на The Voice и филма "Step Up: Революция".

Голямата награда - 4-дневен уикенд за двама в Париж, спечели Raina Stoikova (https://www.facebook.com/raina.stoikova).

Ето и останалите късметлии:
- по два билета за филма печелят Desy Georgieva (www.facebook.com/desy.chienne), Dimitar Gospodinov (https://www.facebook.com/dimitar.gospodinov.3), Ellie Velikova (https://www.facebook.com/ellie.velikova), Encho Yorgov (https://www.facebook.com/encho.yorgov), Gabriela Simeonova (https://www.facebook.com/gabriela.simeonova), Svetlana Lazarova (https://www.facebook.com/svetlana.lazarova.9), Георги Жоро (https://www.facebook.com/georgi.jorooo), Мария Тодорова (https://www.facebook.com/profile.php?id=1650400975), Ния Велева (https://www.facebook.com/profile.php?id=100002610666577) и Юлиян Йорданов (https://www.facebook.com/profile.php?id=100000439546188);

- 3-месечен абонамент за танцово студио печели Nina Yordanova (https://www.facebook.com/nina.yordanova.56);

- 6-месечен абонамент за танцово студио спечели Polq Skevova (https://www.facebook.com/polq.skevova);

- 12-месечен абонамент за танцово студио спечели Nicole Gogova (www.facebook.com/i.freestyle.my.destiny.its.not.written.in.pages.sg).

Честито на печелившите! Очаквайте да се свържем с вас през вашите профили. Ако сте забранили личните съобщения от непознати, пишете на [email protected].

WE LOVE MUSIC 00:00 - 08:00 Слушай
  • SIA MOVE YOUR BODY 03:35 сега
  • ALESSO FALLING 03:31 предишна
  • CLEAN BANDIT, SEAN PAUL, ANNE MARIE ROCKABYE (ID) 03:28 предишна
  • ARMIN VAN BUUREN, GARIBAY I NEED YOU 03:24 предишна
  • ARIANA GRANDE, NICKI MINAJ SIDE TO SIDE 03:20 предишна
  • KATY PERRY, SKIP MARLEY CHAINED TO THE RHYTHM (ID) 03:16 предишна
  • STARLEY CALL ON ME (RYAN RIBACK REMIX ID) 03:09 предишна
  • BURAK YETER, DANELLE SANDOVAL TUESDAY (ID) 03:06 предишна
  • SHAPESHIFTERS BACK TO BASICS 03:02 предишна
  • ENRIQUE IGLESIAS SUBEME LA RADIO 02:59 предишна
We love music 01:00 - 06:00