Радио The Voice

Кой спечели от Step Up: Революция?

15:53 | 23 август 2012
Голямата награда - 4-дневен уикенд за двама в Париж, спечели Райна Стойкова

Днес бяха изтеглени печелившите в играта на The Voice и филма "Step Up: Революция".

Голямата награда - 4-дневен уикенд за двама в Париж, спечели Raina Stoikova (https://www.facebook.com/raina.stoikova).

Ето и останалите късметлии:
- по два билета за филма печелят Desy Georgieva (www.facebook.com/desy.chienne), Dimitar Gospodinov (https://www.facebook.com/dimitar.gospodinov.3), Ellie Velikova (https://www.facebook.com/ellie.velikova), Encho Yorgov (https://www.facebook.com/encho.yorgov), Gabriela Simeonova (https://www.facebook.com/gabriela.simeonova), Svetlana Lazarova (https://www.facebook.com/svetlana.lazarova.9), Георги Жоро (https://www.facebook.com/georgi.jorooo), Мария Тодорова (https://www.facebook.com/profile.php?id=1650400975), Ния Велева (https://www.facebook.com/profile.php?id=100002610666577) и Юлиян Йорданов (https://www.facebook.com/profile.php?id=100000439546188);

- 3-месечен абонамент за танцово студио печели Nina Yordanova (https://www.facebook.com/nina.yordanova.56);

- 6-месечен абонамент за танцово студио спечели Polq Skevova (https://www.facebook.com/polq.skevova);

- 12-месечен абонамент за танцово студио спечели Nicole Gogova (www.facebook.com/i.freestyle.my.destiny.its.not.written.in.pages.sg).

Честито на печелившите! Очаквайте да се свържем с вас през вашите профили. Ако сте забранили личните съобщения от непознати, пишете на pr@a-plusfilms.com.

WE LOVE MUSIC 00:00 - 08:00 Слушай
  • KRISKO, DIM, BORO PURVI MURDAI (ID) 07:23 сега
  • ANITTA, J BALVIN DOWNTOWN 07:21 предишна
  • L.B. ONE, LAENZ TIRED BONES 07:17 предишна
  • OFENBACH, NICK WATERHOUSE KATCHI (ID) 07:14 предишна
  • MAITRE GIMS, SUPER SAKO, HAYKO MI GNA (REMIX) 07:11 предишна
  • INNA NIRVANA 07:07 предишна
  • CAMILA CABELLO SHE LOVES CONTROL 07:04 предишна
  • BRUNO MARS, CARDI B FINESSE (REMIX) 07:00 предишна
  • BEBE REXHA, FLORIDA GEORGIA LINE MEANT TO BE 06:57 предишна
  • SELENA GOMEZ, THE SCENE A YEAR WITHOUT RAIN 06:54 предишна
Snooza 06:00 - 10:00